Biuro PrasoweBiuro PrasoweNauka
HomeO nasEtyka i TransparentnośćEtyka i Transparentność

W Pfizer wymagamy od siebie i innych przestrzegania najwyższych standardów etycznych, a także dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i procesów.

Dla Pfizer istotne jest budowanie zaufania wśród interesariuszy nie tylko poprzez wprowadzanie innowacji zapewniających pacjentom terapie, które polepszą ich życie, lecz również poprzez sposób prowadzenia działalności. Przynależymy do organizacji takich jak Związek Pracodawców Firm Innowacyjnych INFARMA i Izba Gospodarcza FARMACJA POLSKA.
 

Kodeks postępowania firmy Pfizer, Blue Book
 

Współpracujemy z przedstawicielami zawodów medycznych i środowiskiem naukowym na wiele sposobów, w tym poprzez badania i rozwój, dostęp do rynku oraz działania edukacyjne i promocyjne. Dokładamy wszelkich starań na rzecz najwyższych standardów i działamy w sposób uczciwy i przejrzysty w każdym aspekcie naszych relacji z przedstawicielami zawodów medycznych. 

Wypracowane przez Pfizer wytyczne zawarte w Kodeksie postępowania firmy Pfizer, Blue Book nie tylko pokrywają się z przepisami prawnymi i zapisami kodeksów branżowych, lecz również nakładają dalsze samoregulacje.

Zapoznaj się z Kodeksem Postępowania Blue Book
https://cdn.pfizer.com/pfizercom/investors/corporate/Pfizer_2020BlueBook_Polish.pdf
 

Kodeks przejrzystości 


URL: https://www.pfizer.pl/efpia

Biuro PrasoweNauka Zgłoś Działanie NiepożądaneInformacja MedycznaInformacja HandlowaDane Inspektora Ochrony Danych OsobowychOświadczenie dot. badań klinicznych Grant Seekers Media Polityka CiasteczekGlobalna Polityka PrywatnościLokalna Polityka PrywatnościNota PrawnaSitemap Business to Business

PP-UNP-POL-0097

© Pfizer Polska 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.