Biuro PrasoweBiuro PrasoweNauka
HomeKarieraPraca w Pfizer

Praca w Pfizer

Pfizer z szacunkiem podchodzi do wszystkich członków organizacji i docenia ich różnorodność pod względem m.in. płci, wieku czy narodowości. Przejawia się to między innymi w zapewnieniu każdemu bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy, w którym może on wykorzystać cały swój potencjał.

Angażujemy się w rozwój pracowników dając im jedne z najlepszych możliwości rozwoju kariery dostępnych w tej branży. Pfizer jest konsekwentnie uznawany za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie, która oferuje swoim pracownikom możliwość rozwoju zawodowego. 

Kariera w Pfizer jest ukierunkowana na rozwój kompetencji z różnych obszarów takich jak np. marketing, polityka zdrowotna, sprzedaż. Pracownicy mogą się rozwijać poprzez przejmowanie nowych obowiązków czy oddelegowanie do innych działów. Umożliwiamy także zdobycie doświadczenia i nowej wiedzy oraz szerszej perspektywy w strukturach międzynarodowych.

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w Pfizer w Polsce lub w innych naszych oddziałach na całym świecie sprawdź informacje o aktualnie prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych i odwiedź stronę https://pfizer.wd1.myworkdayjobs.com/PfizerCareer

Biuro Prasowe Zgłoś Działanie NiepożądaneInformacja MedycznaInformacja HandlowaDane Inspektora Ochrony Danych OsobowychOświadczenie dot. badań klinicznych Grant Seekers Media Polityka Ciasteczek

Polityka Prywatności

Nota Prawna

Sitemap Business to Business

PP-UNP-POL-0325

© Pfizer Polska 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.