Biuro PrasoweBiuro PrasoweNauka
HomeKarieraAktualne ofertyAktualne oferty

Nasi pracownicy przyczyniają się do sukcesu Pfizer na świecie. Dlatego też proces rekrutacyjny stanowi istotny element naszej strategii. Chcemy pozyskać pracowników, którzy mają wysoką motywację do działania jak również są przygotowani na proces ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wierzymy, iż tylko taka postawa umożliwia prawdziwie efektywny rozwój.

Proces rekrutacji w Pfizer składa się z kilku etapów i może trwać kilka tygodni, gdyż jest to czas poświęcony na bardzo staranne dobranie pracowników, którzy będą w przyszłości rozwijać się w strukturach naszej firmy.

Co roku prowadzimy również nabór do programu staży lub praktyk, w którym wyselekcjonowana grupa studentów i absolwentów zapoznaje się z funkcjonowaniem firmy i pracą w poszczególnych działach np. w Dziale Rozwoju Biznesu i Analiz gdzie mogą uczestniczyć  w projektach mających na celu rozwój portfela produktów i leków firmy Pfizer.
 

Sprawdź aktualne oferty pracy


https://pfizer.wd1.myworkdayjobs.com/PfizerCareers

Biuro Prasowe Zgłoś Działanie NiepożądaneInformacja MedycznaInformacja HandlowaDane Inspektora Ochrony Danych OsobowychOświadczenie dot. badań klinicznych Grant Seekers Media Polityka Ciasteczek

Polityka Prywatności

Nota Prawna

Sitemap Business to Business

PP-UNP-POL-0325

© Pfizer Polska 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.