Biuro PrasoweBiuro PrasoweNauka
HomeKarieraNaszą siłą są LudzieNaszą siłą są ludzie

Od lat inwestujemy w kapitał intelektualny, zatrudniając najwyższej klasy specjalistów posiadających różnorodne kwalifikacje i doświadczenie. Jesteśmy dumni z rozwijających się w Polsce Międzynarodowych Centrów Kompetencji Pfizer. 

Polski oddział Pfizer jest niezwykle ważnym elementem w globalnej strukturze firmy. Dowodem na to są powstające w naszym kraju Międzynarodowe Centra Kompetencji Pfizer. Już teraz w 8 z nich pracuje ponad 270 doskonale wykształconych ekspertów z różnych dziedzin, którzy wspierają tworzenie i udostępnianie innowacyjnych leków oraz przełomowych technologii medycznych, czuwając nad ich jakością i bezpieczeństwem.

We wszystkich tych placówkach jest zatrudnionych łącznie około 270 wybitnych specjalistów. Centra Kompetencji Pfizer są swoistą kuźnią talentów ‒ młodzi, zdolni, doskonale wykształceni ludzie z umiejętnościami analitycznymi i znajomością języków obcych mogą w nich rozwijać unikalne kompetencje i zdobywać doświadczenie, które otworzy im drogę do dalszej kariery. 

Biuro PrasoweNauka Zgłoś Działanie NiepożądaneInformacja MedycznaInformacja HandlowaDane Inspektora Ochrony Danych OsobowychOświadczenie dot. badań klinicznych Grant Seekers Media Polityka CiasteczekGlobalna Polityka PrywatnościLokalna Polityka PrywatnościNota PrawnaSitemap Business to Business

PP-UNP-POL-0097

© Pfizer Polska 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.